ZONGULDAK DEVREK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Çanakkale Ruhu ve Gençlik" Konulu Liseler Arası Kompozisyon Yarışmasına, İl Üçüncüsü olarak Katılan Eğerci ÇPAL öğrencisi Müdürümüzü ziyaret etti.

Çanakkale Ruhu ve Gençlik

  Trabzon Valiliği, Trabzon Büyükşehir Belediyesi, Türk Talebe Birliği ve Türk Birlik Vakfı tarafından Türkiye Genelinde ortaklaşa düzenlenen ‘Çanakkale Ruhu ve Gençlik’ konulu Liselerarası Kompozisyon Yarışması Karadeniz bölge ödül töreninde Zonguldak İlimizi temsil eden  Eğerci ÇPAL öğrencisi Duygu KİLCİOĞLU, 18 Mart Şehitler Günü nedeniyle ilçemizde düzenlenen kompozisyon yarışmasında  dereceye giren Eğerci ÇPAL öğrencisi Funda KARAÇAYIR ve Eğerci ÇPAL Müdür Yardımcısı Erdal MIHÇI Milli Eğitim Müdürümüz Satılmış TUNÇKAYA´yı ziyaret ettiler.Milli Eğitim Müdürümüz Satılmış TUNÇKAYA ve Şube Müdürümüz Cihan TURHAN öğrencilerimizle ve öğretmenlerimizle bir süre sohbet ettikten sonra  başarılarından dolayı günün anısına hediye takdim ettiler. 

     

Devrek İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Kaymakamlık Binası Zemin Kat Devrek / Zonguldak - 0 372 556 10 23 - 556 42 34

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.