ZONGULDAK DEVREK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

DEVREK TSO TARAFINDAN İHTİYAÇ SAHİBİ ÖĞRENCİLERİMİZE DAĞITILMAK ÜZERE OKUL MÜDÜRLÜKLERİMİZE GİYİM MALZEMESİ TESLİM EDİLDİ.

DEVREK TSO TARAFINDAN İHTİYAÇ SAHİBİ ÖĞRENCİLERİMİZE DAĞITILMAK ÜZERE OKUL MÜDÜRLÜKLERİMİZE GİYİM MALZEMESİ TESLİM EDİLDİ.

Devrek Ticaret ve Sanayi Odası tarafından ihtiyaç sahibi öğrencilere giyim yardımı yapıldı
 Devrek ilçesinde faaliyette bulunan Devrek Ticaret ve Sanayi Odası tarafından 14 Ekim 2015 çarşamba günü ihtiyaç sahibi 300 öğrenciye mont ve ayakkabı yardımı yapıldı. Devrek Ticaret ve Sanayi odasının katkılarıyla gerçekleştirilen ve ilçe merkezi köy ve beldemizde bulunan 17 okul müdürünün de hazır bulunduğu programda konuşan Devrek TSO Başkanı Ertan Cıvak,”Oda olarak eğitim bizim için en önemli konulardan birisi elimizden geldiği kadar bu camiaya destek vermeye çalışıyoruz. (TOBB) Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından odamıza gönderilen kıyafet ve ayakkabıları sizlere teslim etmek için burada toplanmış bulunuyoruz. Bundan sonrada Devrek TSO olarak her zamanki gibi özellikle eğitim alanın desteklerimiz devam edecektir. Bizden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Satılmış TUNÇKAYA’nın ayrıca bir talebi vardı 100 öğrencimizi Çanakkale ye götürmemizi istediler bizde bu konuyu değerlendireceğimizin sözünü verdik kendilerine en uygun bir inşallah bir zamanda da Devrekli öğrencilerimizi Çanakkale ile buluşturmaya çalışacağız” diye konuştu. Devrek Milli Eğitim Müdürü Satılmış TUNÇKAYA ise yaptığı konuşmada,” Öncelikle her konuda eğitim alanına verdiklerinden dolayı TSO idarecilerine eğitim camiası adına teşekkürlerimi sunuyorum. 17 okulumuzda toplam 300 öğrencimize mont ve ayakkabı yardımı yapıldı bu yardımları ulaştırırken idarecilerimizden ricam hiçbir öğrencinin diğerinden haberi olmamasıdır. Özellikle bu konuda sayın kaymakamım ve ben rica ediyorum lütfen duyarlı olalım. Sayın TSO başkanımdan da öğrencilerimize yönelik bir Çanakkale gezisi rica ettik kendileri bu konuyu en kısa zamanda değerlendireceklerinin sözünü verdiler bundan dolayı da Ertan Cıvak kardeşimize teşekkürlerimi sunuyorum” diye konuştu.

 

Devrek İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Kaymakamlık Binası Zemin Kat Devrek / Zonguldak - 0 372 556 10 23 - 556 42 34

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.