ZONGULDAK DEVREK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

DEVREK VE GÖKÇEBEY İLÇELERİNDEKİ OKUL MÜDÜRLERİNİN EĞİTİM PROGRAMI 23 MART 2015 TARİHİNDE BAŞLADI.

DEVREK VE GÖKÇEBEY İLÇELERİNDEKİ OKUL MÜDÜRLERİNİN EĞİTİM PROGRAMI 23 MART 2015 TARİHİNDE BAŞLADI.

     Bakanlığımıza bağlı eğitim kurumlarında yeni görevlendirilen ve halen okul müdürlüğü görevini sürdüren yöneticilerin yürüttükleri görevlerde başarılı olmaları, vizyoner bakış geliştirmeleri, değişim ve gelişmeleri takip edebilmeleri,kişisel ve mesleki gelişmelerini sürdürebilmeleri bakımından hizmetiçi eğitimlerin önemli rolü vardır.

     Bu bağlamda eğitim kurumu müdürlerine yönelik "yöneticilik formasyonu" kazandırmayı amaçlayan üç aşamalı hizmetiçi eğitim programı hazırlanmıştır.

Bu seminerlerin ilki 23 Mart 2015 tarihinde Saat 15.00 da Devrek Sabahat-Cemil Ulupınar Sosyal Bilimler Lisesinde saygı duruşu ve İstiklal Marşı ilebaşlamıştır. Açılış konuşmasını Şube Müdürü Cihan TURHAN yaptı. Milli Eğitim Müdürü Satılmış TUNÇKAYA yaptığı konuşmasında"Seminerin verimli ve başarılı geçmesini, okul müdürlerinden gelecek öneri ve tekliflere açık olduklarını belirtti. Kursların daha verimli geçmesi için Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesinden ve Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesinden konunun uzmanı öğretim görevlileri davet ettiklerini ayrıca Maarif Müfettişleri Başkan Yardımcısı Sayın Mustafa TEKELİ´nin uzmanlık alanı ile ilgili konuları anlatacağını, kursların Haziran ve Eylül ayında da 30´ar saatlik programlar halinde devam edeceğini, her kurs dönemi bitiminde OKUL MÜDÜRLERİNİN SINAVA TABİİ TUTULACAĞINI bildirerek tüm okul müdürlerine başarılar dileyerek seminer başlatıldı.

Seminere Devrek ve Gökçebey ilçelerinde görev yapan okul ve kurum Müdürleri katılmaktadır. 

 

Adı:Yöneticilik Formasyon Kazandırma Kursları (1.Kademe)

Tarihi: 23.03.2015 - 30.03.2015     Süresi: 30 Saat (8 gün)       Saat: 15.00-18.15        

Yer: Sabahat Cemil Ulupınar  Sosyal Bilimler Lisesi

 

Devrek İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Kaymakamlık Binası Zemin Kat Devrek / Zonguldak - 0 372 556 10 23 - 556 42 34

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.