ZONGULDAK DEVREK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

DEVREK´TE VELİLERE YÖNELİK EĞİTİM SEMİNERİ DÜZENLENDİ.

DEVREK´TE VELİLERE YÖNELİK EĞİTİM SEMİNERİ DÜZENLENDİ.

    Fatih İlkokulu Müdürlüğü tarafından organize edilen ve Atatürk Kültür Merkezi’nde (AKM) gerçekleştirilen programda Uzman Psikolog Özkan ŞENOL tarafından anne, baba, çocuk iletişimi, ebeveyn tutumu, çocukta disiplin ve özgüven gelişimi, okul ve ders başarısı, çocuk eğitimi konularını kendine özgü bir şekilde velilere anlatan Şenol, zaman zaman esprili anlatımları ile katılımcılara neşeli dakikalar yaşattı.

    Düzenlenen programın sonunda konuşan okul müdürü Murat AKSOY, ”Değerli birikimlerini velilerimiz ile paylaşan Psikolog Özkan ŞENOL’a öncelikle teşekkür ediyorum. Klinik psikoloji alanında uzman olan Şenol bugüne kadar yaklaşık 2480 seminer çalışması düzenleyerek binlerce kişiye psikolojik seminerler vermiştir. Bizlerde bugün şanslı kişiler arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz” diye konuştu.

    Programın ardından Özkan ŞENOL´a Devrek Milli Eğitim Müdürü Satılmış TUNÇKAYA tarafından günün anısına ilçenin sembolü olan Devrek Bastonu hediye edildi. Seminere; Devrek Milli Eğitim Müdürü Satılmış TUNÇKAYA, Şube Müdürü Cihan DURDUBAŞ, Fatih İlkokulu Müdürü Murat AKSOY,öğretmenler ve çok sayıda öğrenci velisi katıldı.

Devrek İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Kaymakamlık Binası Zemin Kat Devrek / Zonguldak - 0 372 556 10 23 - 556 42 34

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.