ZONGULDAK DEVREK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

FATİH İLKOKULU VE PROJE EKİBİ “AİLEMİZ HERŞEYİMİZ AĞIZLAR KİRLENMESİN” İSİMLİ PROJESİ İLE İLGİLİ MÜDÜRLÜĞÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ.

FATİH İLKOKULU VE PROJE EKİBİ “AİLEMİZ HERŞEYİMİZ AĞIZLAR KİRLENMESİN” İSİMLİ PROJESİ İLE İLGİLİ MÜDÜRLÜĞÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ.

 

         Fatih ilkokulu, farkındalık oluşturacak etkinliklerle ailenin önemini gençlere ve anne babalara kavratmak, kötü söz argo ve küfrün bir ahlak problemi olduğunu , Milli Eğitim amaçları ve milletimizin değerleriyle uyuşmadığı için en değerli varlıklarımızın böylesine  ağza alınmayacak ifadelerde değersizleştirildiğini anlatmak için hazırladıkları  “Ailemiz Her Şeyimiz Ağızlar Kirlenmesin” adı projelerini Milli Eğitim Müdürümüz Satılmış TUNÇKAYA’ya sundu.

 

        Fatih ilkokulu müdürü Murat AKSOY projenin hedef kitlesinin anne babalar, aile büyükleri,lise ve ortaokul öğrencileri ve toplumun her kesimi  olduğunu ve aile değerlerimizin kötü ve çirkin sözlerle kirletilmemesi gerektiğini, bunun bir ahlak zafiyeti oluşturduğunu vurguladı.Milli Eğitim Müdürümüz Satılmış TUNÇKAYA ise “Konu gençlerimiz ve geleceğimiz açısından önemli bir konudur. Proje paydaşı olarak müdürlüğümüzce elimizden gelen her türlü maddi manevi desteği sağlayacağız.Fatih İlkokuluna bu tür güzel ve anlamlı  çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

 

01-03-2016

 

Devrek İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Kaymakamlık Binası Zemin Kat Devrek / Zonguldak - 0 372 556 10 23 - 556 42 34

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.