ZONGULDAK DEVREK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Gazi Mustafa Kemal Atatürk´ün aramızdan ayrılışının 78. yıl dönümünü İlçemizde düzenlenen törenlerle anıldı.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk´ün aramızdan ayrılışının 78. yıl dönümünü İlçemizde düzenlenen törenlerle anıldı.

Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk´ün aramızdan ayrılışının 78. yıl dönümünü İlçemizde düzenlenen törenlerle anıldı.

Anma programına Atatürk Anıtı´na çelenklerin sunulması ile başlandı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı´nın okunmasının ardından (AKM) Atatürk Kültür Merkezindeki programa geçildi. Burada da Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının ardından günün anlam ve önemini belirten konuşmalar yapıldı. Okullar arası dereceye giren öğrencilerimizin ödülleri protokol üyeleri tarafından takdim edildi. Devrek Hamidiye Anadolu Lisesi öğrencilerinin hazırlamış olduğu 10 Kasım oratoryosu protokol üyeleri ve diğer davetliler tarafından büyük beğeni ile izlendi.

Düzenlenen anma programına; Kaymakamımız Yakup GÜNEY, Devrek Belediye Başkanı Vekili Osman ERENOĞLU, Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa BÜYÜKBAŞ, Garnizon Komutanı Personel Üsteğmen Yıldırım YÖRÜK, İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Üsteğmen Serkan Koparan, siyasi parti temsilcilerinin yanı sıra diğer daire müdürleri, askerler, muharip gaziler, öğretmenler, sivil tolum kuruluş temsilcileri, öğrenciler ve vatandaşlarımız katıldı.

Devrek İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Kaymakamlık Binası Zemin Kat Devrek / Zonguldak - 0 372 556 10 23 - 556 42 34

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.