ZONGULDAK DEVREK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Personeline İş sağlığı ve Güvenliği Eğitimi Verildi.

İlçe Milli Eğitim Personeline İş sağlığı ve Güvenliği Eğitimi Verildi.

Devrek İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nde görevli personele yönelik düzenlenen iş sağlığı ve güvenliği eğitim kursu Sabahat Cemil Ulupınar Anadolu Öğretmen Lisesi’nde gerçekleştirildi.

Milli eğitim personeline yönelik hizmetiçi eğitimler tüm hızıyla devam ediyor. Daha önce gerçekleştirilen ardından İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü personeline bu kez iş sağlığı ve güvenliği eğitim kursu verildi. Sabahat Cemil Ulupınar Anadolu Öğretmen Lisesi’nde İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı Cumhur DEMİRDÖĞEN tarafından farklı zamanlarda verilen eğitimlerin ardından kursa katlın personele konuyla ilgili sınav yapıldı. Sınavda başarılı olan adaylara sertifika verilecek.

Konu ile ilgili Milli Eğitim Müdürü Satılmış TUNÇKAYA: “Personelimizin gelişimine katkı sağlamak ve kaliteli hizmet verebilmek adına çeşitli alanlarda hizmetiçi eğitim düzenliyoruz. Eğitimin hayat boyu devam ettiğine inanıyoruz. Dünya hızla gelişiyor ve değişiyor. Bu gelişime ayak uydurmak için kendimizi geliştirmek zorundayız. ‘Kendimizi nasıl geliştirebiliriz?’ sorusuna yanıt bulmaya çalışmakla başlayan kişisel gelişimin, ilerleyen yıllardaki hedeflerimize ulaşmada etkin unsur olacağını asla unutmamalıyız.” dedi.

Çalıştığı ortamda kendisini güvende hisseden personelin çalışma motivasyonunun arttığını ifade eden Milli Eğitim Müdürü Satılmış TUNÇKAYA: “Günümüzde çalışanlar, teknolojik gelişmelere bağlı olarak, işyerlerinde çeşitli problemlerle karşılaşabiliyor. Bu problemler öncelikle insan sağlığı açısından, daha sonra ise kaliteli hizmet sunumu konusunda tehditler oluşturmaktadır. Bizler de personelimizin iş sağlığı ve güvenliği konusunda bilinçlenmesine katkı sağlamak amacıyla bu eğitimleri düzenledik. Tüm personelimiz bu eğitimleri alacak. Hizmet kalitemizin artmasına katkı sağlayacak hizmetiçi eğitimlerimiz devam edecek.”dedi.

30-03-201630-03-2016

 

 

Devrek İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Kaymakamlık Binası Zemin Kat Devrek / Zonguldak - 0 372 556 10 23 - 556 42 34

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.