ZONGULDAK DEVREK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇEMİZDE “18 MART ŞEHİTLER GÜNÜ ANMA PROGRAMI”DÜZENLENDİ.

İLÇEMİZDE “18 MART ŞEHİTLER GÜNÜ ANMA PROGRAMI”DÜZENLENDİ.

Devrek te 18 Mart Şehitler Günü Anma programı düzenlendi.

       Cumhuriyet Alanı Hükümet Konağı önünde sabah düzenlenen anma programı, kaymakamlık, garnizon komutanlığı ve belediye başkanlığının Atatürk Anıtına çelenk sunması ile başladı. Tören Devrek Anadolu İmam Hatip Lisesi Engin Yalçınkaya Konferans Salonunda devam etti.

Burada düzenlenen programda Sabahat Cemil Ulupınar Sosyal Bilimler Lisesi Okul Müdürü Turgay Kırgil tarafından günün anlam ve önemini belirten konuşma yapıldı. Şiir ve kompozisyon dallarında dereceye giren öğrencilere protokol tarafından ödül verildi. Sosyal Bilimler Lisesi öğrencilerinin hazırlamış olduğu ´Çanakkale de Bayraklaşanlar´ adlı gösteri beğeni topladı. Programın ardından şehit ve gazi ailelerine Devrek Öğretmenevinde kaymakamlık tarafından çeşitli ikramlarda bulunuldu. 

Düzenlenen programa Devrek Kaymakamı Yakup Güney, Garnizon Komutanı Jan.Üsteğmen Hakan Zöhreyıldızı, Belediye Başkanı Mustafa Semerci, Milli Eğitim Müdürü Satılmış Tunçkaya, İlçe Emniyet Müdürü Fahri Küçük, daire müdürleri, şube müdürleri, öğretmenler, şehit ve gazi yakınları, şube müdürleri ile çok sayıda davetli katıldı.

 

 

 

Devrek İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Kaymakamlık Binası Zemin Kat Devrek / Zonguldak - 0 372 556 10 23 - 556 42 34

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.