ZONGULDAK DEVREK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçemizdeki Okul ve Kurum Müdürlerine Performans Değerlendirme Semineri Düzenlendi.

İlçemizdeki Okul ve Kurum Müdürlerine Performans Değerlendirme Semineri Düzenlendi.

        Milli Eğitim Bakanlığı Öğretmen Yetişitime Genel Müdürlüğünün emirleri gereği ilçemizde düzenlenen öğretmenşer ve aday öğretmenlerle ilgili PERFORMANS DEĞERLENDİRME SEMİNERİ 26-27/05/2016 tarihlerinde 2 gün süreyle 16 saat olarak düzenlendi. 

       Seminere Öğretim Görevlisi olarak Zonguldak Erdemir Anadolu Lisesi Müdürü Engin MUTLU katıldı

       Seminerin açılışını Devrek Milli Eğitim Müdürü Satılmış TUNÇKAYA yaptı.TUNKÇAYA "Konuşmasında seminerin başarılı geçmesini dileyerek okul müdürlerine konuyu titizlikle takip etmelerini tereddüt edilen husularda işin uzmanı ile istişaere etmelerini, ileri aşamada tüm öğretmenlerin yöneticilerce elektronik ortamda durumlarını objektif performans ölçütleri içinde değerlendiriliceğini, konunun iyi kavranılması gerektiğini bildirdi ve seminerin başarılı geçmesi temennisinde bulundu"

        Öğretim Görevlisi Engin MUTLU seminer sonunda bilgi vererek Devrek´teki yöneticilere işlerini çok iyi yaptıkarını, konuya hakim olduklarını kendilerine bu seminer dolayısı ile teşekkür ettiğini bildirdi.

27-05-2016

27-05-2016

Devrek İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Kaymakamlık Binası Zemin Kat Devrek / Zonguldak - 0 372 556 10 23 - 556 42 34

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.