ZONGULDAK DEVREK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KARNE TÖRENİ İLE BİRLİKTE 30 ÖĞRENCİYE BİSİKLET DAĞITIMI YAPILDI.

KARNE TÖRENİ İLE BİRLİKTE 30 ÖĞRENCİYE BİSİKLET DAĞITIMI YAPILDI.

        Devrek’te 2015-2016 Eğitim Öğretim Yılının sona ermesi nedeniyle ilk tören Gazi Ortaokulu’nda yapıldı. Törene Devrek Kaymakamı Yakup Güney, Garnizon Komutanı Per.Ütğm.Yıldırım Yörük,Devrek Belediye Başkanı Mustafa Semerci, İlçe Jan. Komutanı Jan.Ütğm. Serkan Koparan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Satılmış Tunçkaya, Okul müdürleri, veliler ve öğrenciler katıldı.

       Saygı duruşu ve okunan istiklal marşının ardından Gazi Ortaokulu Müdürü Sabahattin ERMAĞAN açılış konuşmasını yaptı.Konuşmanın ardından Sağlık bakanlığı ve Milli Eğitim Bakanlığı arasıda düzenlenen protokul ile Kaymakamlığımızca 30 öğrenciye bisiklet dağıtımı yapıldı.

       Daha sonra okulda başarılı olan ve ilk 3’e giren öğrenciler ödüllendirildi. Okul Üçüncüsü Burak Keçeli’ye ödülünü Belediye Başkanı Mustafa Semerci, okul ikincisi Berat Korkmaz’a ödülünü Garnizon Komutayı Yıldırım Yörük ve okul birincisi Seda Kuzlu’ya ödülünü Devrek Kaymakamı Yakup Güney verdi.

       Ödül töreninin ardından Gazi Ortaokulunda karne dağıtım töreni düzenlendi.

20-06-201620-06-2016

Devrek İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Kaymakamlık Binası Zemin Kat Devrek / Zonguldak - 0 372 556 10 23 - 556 42 34

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.