ZONGULDAK DEVREK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KAYMAKAMIMIZ YAKUP GÜNEY ve MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SATILMIŞ TUNÇKAYA YAZICIK İLKOKULU VE YAZICIK ORTAOKULUNU ZİYARET ETTİLER.

KAYMAKAMIMIZ YAKUP GÜNEY ve  MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SATILMIŞ TUNÇKAYA YAZICIK İLKOKULU VE YAZICIK ORTAOKULUNU ZİYARET ETTİLER.

Kaymakamımız Yakup GÜNEY, Milli Eğitim Müdürümüz Satılmış TUNÇKAYA ve İlçe Özel İdare Müdürümüz İlyas AÇIK, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürümüz Cihan DURDUBAŞ´ın  Köy Ziyaretleri Devam Ediyor .

 Son olarak Yazıcık Köyünü ziyaret ederek Yazıcık İlkokulu ve Yazıcık Ortaokulu  öğretmen ve öğrencileriyle biraraya geldiler.

Kaymakamımız Yakup GÜNEY, Mili Eğitim Müdürümüz Satılmış TUNÇKAYA ve okul müdüründen okulun çalışmalarıyla ilgili bilgiler aldı.

Yazıcık İlkokulu ve Ortaokulu içerisinde ve bahçesinde de incelemelerde bulunan Kaymakamımız Yakup GÜNEY öğrenciler ve okul yetkilileriyle sohbet etti.

Öğrencilere sıcak yemek verilen yerin ve yemeklerin de denetimini yapan kaymakamımız öğrenci beslenmesinin  önemine değinerek tertip ve düzenden dolayı teşekkürlerini belirtti.

Öğrencilerle yakından ilgilenerek, öğrencilere ve öğretmenlere teşekkür etti ve beraberindeki heyetle birlikte okuldan ayrıldı.

 

Devrek İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Kaymakamlık Binası Zemin Kat Devrek / Zonguldak - 0 372 556 10 23 - 556 42 34

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.