ZONGULDAK DEVREK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KÜÇÜK KIZLARIMIZ, BADMİNTON 9-11 YAŞ ALTI TÜRKİYE ŞAMPİYONASINDA TÜRKİYE ŞAMPİYONU OLDULAR.

KÜÇÜK KIZLARIMIZ,  BADMİNTON 9-11 YAŞ ALTI TÜRKİYE ŞAMPİYONASINDA TÜRKİYE ŞAMPİYONU OLDULAR.

           22-23 Ekim 2015 tarihleri arasında Ankara ASKİ Spor Salonunda düzenlenen Badmintonda 9-11 Yaş altı Türkiye Şampiyonası sona erdi. Ankara ASKİ Spor Salonu´nda düzenlenen şampiyonada 9 Yaş altında  92 kulüpten 260 sporcu mücadele etti. 9 yaş altında çift kızlarda Zeynep DEĞİRMENCİ (FATİH iLKOKULU -3.SINIF) ve Sudem KARACA (MİSAK-I MİLLİ İLKOKULU-3.SINIF ÖĞRENCİSİ) TÜRKİYE ŞAMPİYONU oldular.

GD U9
1
Zeynep Değirmenci
Sudem Karaca
2
Eylül Şenyurt
Ayça Yoldaş
3/4
Fatmagül Zehra Doğan
Asya Keklikçi
3/4
Vildan Aybar
Büşra Bayrak


Şampiyon öğrencilerimiz Gençlik ve Spor Hizmetleri  İlçe Müdürü Zafer YURTSEVENYENER ve Badminton Antrenörü Mustafa DANACI Milli Eğitim Müdürümüz Satılmış TUNÇKAYA´yı makamında ziyaret ettiler.

Küçük badmintoncuları başarılarından dolayı kutlayan Milli Eğitim Müdürü Satılmış TUNÇKAYA, “İlçemizden, küçük kızlarmızdan gelen Türkiye birinciliği hepimizi mutlu etti. Sporun ve sporcunun her zaman yanında olmalıyız. Bu kazanımın artarak devam edeceğini umuyorum. İlçemize madalyalar ve kupalarla dönen bu güzel çocuklarımıza ve onların başarısı için gayret gösteren siz değerli idareci ve öğretmenlerime, antrenörlerimize teşekkür ediyorum. Başarılarınızın devamını diliyorum”dedi.

 

Devrek İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Kaymakamlık Binası Zemin Kat Devrek / Zonguldak - 0 372 556 10 23 - 556 42 34

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.