ZONGULDAK DEVREK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürü Abdullah TURAN´ın Eğitim Öğretim Yıl Sonu Mesajı

Milli Eğitim Müdürü Abdullah TURAN´ın Eğitim Öğretim Yıl Sonu Mesajı

          Bir Eğitim - Öğretim yılını daha bitirdik ve sevgili öğrencilerimizi bugün anne- babalarına teslim edeceğiz. Yıl boyunca yapılan faaliyetler, verilen emekler sonucunda bizlere emanet edilen çocuklarımız bilgilerine, görgülerine çok şey kattılar. Bilgileri ve görgüleri arttıkça güvenleri de arttı. Onları “öğrenmeyi hayat boyu ihtiyaç olarak gören insan” olarak yetiştirmek en önemli amaçlarımızdandır.

            Saygıdeğer öğretmen arkadaşlarım;

           Bir yıl boyunca çocuklarımızı eğitip, öğretmek için çok yoruldunuz. Milli ve manevi değerlerimizle yoğurup, bilgi ve becerilerle donattığımız öğrencilerimizin kendilerine, ailelerine ve vatanına faydalı bireyler olarak toplumda yerlerini aldıklarını gördükçe bizlerin yorgunluğu kalmıyor. Daha fazla yorulmak için bir sonraki eğitim- öğretim yılını iple çekiyoruz.

          Yarınlarda ülkemizi yönetecek çocuklarımızı yetiştirmek için yaptığınız fedakârca çalışmalar için teşekkür ediyor, sağlıklı ve huzurlu bir tatil geçirmenizi diliyorum.

            Kıymetli velilerimiz;

           Bizlere emanet ettiğimiz çocuklarınızı en iyi şekilde yetiştirebilmek için azami gayretle çalıştık. Onları önemli değil, değerli insanlar olarak birlikte yetiştireceğiz. Çocuklarımızın geleceğe hazırlanmasında sadece öğretmen, sadece okul yeterli değildir. Bu önemli iş siz anne - babalarla işbirliği içinde yapılmalı ki, en güzel sonuç alınabilsin. Eğitimde aile desteği yoksa eğer, yaptığımız işin bir yerleri eksik kalır. Bizlere yardımcı olduğunuz için sizlere teşekkür ediyoruz.

            Sevgili Öğrencilerimiz;

               Bir yıl boyunca çalıştınız, yoruldunuz. Kendinize değer kattınız. Şimdi güzel bir tatili hak ettiniz. Bizler sizleri; milli ve manevi değerlerini bilen ve sahiplenen, vatan, millet ve bayrak aşkı ile dolu, kendisine, ailesine ve vatanına faydalı bir birey olabilmeniz için gerekli bilgi ve becerileri kazanmış insanlar olarak yetiştirmeye çalışıyoruz. Tatilde kitap okumayı bırakmayınız. Nereye giderseniz, ne yaparsanız yanınızda kitabınız olsun.

            Sizlere sağlıklı ve mutlu olacağınız güzel bir tatil diliyor, gözlerinizden öpüyorum.

 

 

                                                                                                                    Abdullah TURAN

 

                                                                                                          Devrek Milli Eğitim Müdürü

Devrek İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Kaymakamlık Binası Zemin Kat Devrek / Zonguldak - 0 372 556 10 23 - 556 42 34

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.