ZONGULDAK DEVREK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ ABDULLAH TURAN´IN 1. YARIYIL SONU MESAJI

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ ABDULLAH TURAN´IN 1. YARIYIL SONU MESAJI

DEĞERLİ ÖĞRETMEN ARKADAŞLARIM; 

2016-2017 Eğitim- Öğretim yılının birinci dönemini bitirmiş bulunuyoruz. Gayretli ve özverili çalışmalarınızdan dolayı her birinize teşekkür ediyorum. Kıymetli meslektaşlarım; yaptığımız çalışmaların ülkemizin geleceğini belirleyeceğini çok iyi biliyoruz. Bilim ve akıl çalışmalarımızda yol göstericimiz, milli ve manevi değerlerimiz, vatan- millet ve bayrak aşkımız vazgeçilmezlerimizdir. Geleceğin Aziz SANCAR, Oktay SİNANOĞLU, Ömer HALİSDEMİR, Fethi SEKİN gibi gurur kaynaklarımızı yetiştiren meslek büyüklerimiz ilham kaynağımız olacaktır.

Eğitim- Öğretim yılının ikinci yarısında daha verimli olabilmek için yarıyıl tatilinde iyi dinlenmeliyiz. Sizlere iyi tatiller diliyorum.

KIYMETLİ VELİLERİMİZ;

En değerli varlıklarınız olan çocuklarınızı en iyi şekilde yetiştirmek için çalışıyoruz. İstenilen sonuçların alınması için birlikte işbirliği yapmalıyız. Evlatlarınızın sadece eksik yönlerini görmeyiniz. Onların güçlü yönlerini de görerek onların gelişmesi için birlikte çalışacak ortamları oluşturalım. Desteğiniz olmadığı sürece işimiz daha zor, olduğu sürece çok daha kolay olacaktır.

Başarmanın tadını birlikte tadalım dileği ile işlerinizde kolaylıklar diliyorum.

SEVGİLİ ÖĞRENCİLERİMİZ;

Sizler ülkemizin geleceğisiniz. Sizleri en iyi şekilde geleceğe hazırlamak için çalışıyoruz. Bugünkü çalışmalarınızın geleceğinizi belirleyeceğini aklınızdan çıkarmayın. Kendinize, ailenize ve ülkenize faydalı olmanın yolu disiplinli ve planlı çalışmadan geçer. 

Ailelerinizi ve öğretmenlerinizi iyi dinleyin. Unutmayın onlar sizlerin yaşadıklarınızı ve yaşayacaklarınızı yaşamış kişilerdir. Tecrübe her zaman önemli bir değerdir.

Sizlere iyi tatiller diliyor, gözlerinizden öpüyorum.

 

Devrek İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Kaymakamlık Binası Zemin Kat Devrek / Zonguldak - 0 372 556 10 23 - 556 42 34

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.