ZONGULDAK DEVREK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SENE SONU MÜDÜRLER KURULU TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

SENE SONU MÜDÜRLER KURULU TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

Milli Eğitim Bakanlığı Eğitim Bölgeleri ve Eğitim Kurulları Yönergesinin 18.maddesine göre sene sonu Müdürler Kurulu toplantısı, 24 Haziran 2015 Çarşamba günü İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda Devrek Milli Eğitim Müdürü Satılmış TUNÇKAYA başkanlığında gerçekleştirildi.

Toplantıda;

-2014-2015 Eğitim Öğretim yılı değerlendirilmesi yapan Milli Eğitim Müdürü Satılmış TUNÇKAYA, eğitim, sosyal ve kültürel faaliyetleri, devam eden ve yapılması planlanan yatırımları değerlendirdi. 

-Şube Müdürü Cihan TURHAN 2015-2019 MEB Stratejik Plan hakkında, Ücretsiz Ders Kitabı işlemleri,Taşımalı Eğitim Uygulamaları,Okullar Hayat Olsun Projesi, yetiştirme ve hazırlık kursları hakkında bilgi verdi.

-Şube Müdürü Cihan DURDUBAŞ Milli Bayramlar ve kutlamalar hakkında bilgi verdi.

MEBBİS İlçe Yöneticisi Oğuz BÖLGE 2014-2015 Eğitim öğretim yılında YGS ve TEOG sınavlarının istatistiki değerlendirmesini yaparak okul yöneticilerine, öğretmenlere ve öğrencilere teşekkür etti.

2015-2016 Eğitim öğretim yılında İlköğretim Haftası ve Gaziler Günü programlarını hangi okulların yapacağı belirlenerek toplantıya son verildi.

 

Devrek İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Kaymakamlık Binası Zemin Kat Devrek / Zonguldak - 0 372 556 10 23 - 556 42 34

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.