ZONGULDAK DEVREK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ZONGULDAK ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜNDEN DUYURULUR.

ZONGULDAK ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜNDEN DUYURULUR.

Zonguldak Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü ile Zonguldak İl Milli Eğitim Müdürlüğü arasında işbirliği yapılarak düzenlenecek olan Toplum Yararına Program Kapsamında çalıştırılmak üzere asgari ücret ile Zonguldak İl Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde 220 adet geçici işçi çalıştırılacaktır. Bunlardan 22´si Devrek İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde istihdam edilecektir.

 

Aranan Nitelikler

 

  1. Türkiye İş Kurumu Zonguldak Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne kayıtlı olmak.
  2. 19 yaşından gün almış olmak.
  3. Son altı ayda TYP hariç Türkiye İş Kurumunun düzenlediği Programlara katılmamış olmak.
  4. Emekli, malul, dul ve yetim aylığı ve engelli maaşı almamak ve eski hükümlü olmamak.
  5. Çalıştırılacağı belde mücavir alanında ikamet ediyor olmak.
  6. İşi yapmasına mani engeli bulunmamak.
  7. Gelen müracaatlar sonucu istihdamda güçlük çekilen gruplar için birinci liste oluşturulacak olup, bu listedekiler öncelikli olacaktır. Diğer başvurular için ise ikinci liste oluşturulacaktır. Katılımcılar birinci listede yeterli başvuru olmaması durumunda ikinci listeden katılımcılar belirlenecektir.
  8. Müracaatçılar arasında başvuru şartlarını taşımadığı sonradan anlaşılanlar listeden çıkarılacak olup, noter kurasına katılamayacaklardır.
  9. Asil olarak programa başlatılanlar arasından şartları taşımadığı tespit edilenler hiçbir ödeme yapılmaksızın programdan çıkarılacak ve yerlerine yedekleri alınacaktır.

 

İşin Nitelikleri;

1.  İşin süresi 3 ay 28 gün 118 takvim günüdür.

2.  Sosyal Güvenlik primleri ödenecektir.

3. Müracaatlar 09.02.2015 tarihi saat 17.00’a kadar Merkez İlçe için  Zonguldak Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne, İlçelerde ise İlçe Kaymakamlığınaşahsen yapılacaktır.

4.Gelen müracaatlar sonucu 12/02/2015 tarihinde saat 10.00’da Merkez İlçe İçin Zonguldak Mesleki Eğitim Merkezi Müdürlüğünde, İlçeler İçin ise Kaymakamlıkların belirledikleri yerde noter huzurunda kura çekilerek katılımcılar belirlenecektir.

5. Kura sonucu kazananlara İl İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerine bilgi verilecek olup, sonuçlar ayrıca İl İlçe Milli Eğitim Müdürlükleri ve Çalışma İş Kurumu Müdürlüğü ilan panolarında ilanen duyurulacaktır.

6. Kura sonucunda kazananların 13/02/2015 Cuma günü en geç saat 17.00’a kadar  İl /İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerine başvurmaları .

 

İlanen duyurulur.

 

 

Devrek İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Kaymakamlık Binası Zemin Kat Devrek / Zonguldak - 0 372 556 10 23 - 556 42 34

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.